Беласица започна подготовка, ще играе 6 контроли

Беласица (Петрич) даде старт на своята предсезонна подготовка днес, 25-ти юни.

От 17:30 часа беше отслужен традиционния водосвет за здраве и успех на клуба и всички футболисти, треньори и ръководство, след което играчите бяха изведени на първа тренировка.

По време на подготовката си за кампания 2026/27 в Югозападната Трета лига „комитите“ ще изиграят шест приятелски мача.

Началото е срещу Вихрен (Сандански) още тази събота, 27-ми юни, а проверките включват още срещи с Кюстендил, ЦСКА III, Банско, Пирин (Разлог) и северномакедонския Беласица (Струмица).

Сезонът в шампионата стартира на 1 август, събота, а часовете и местата на провеждане на приятелските сблъсъци ще бъдат уточнявани допълнително.

Пълен списък с контролите на Бела по време на лятната подготовка:

  • 27.06 – Беласица – Вихрен (Сандански)

  • 04.07 – Беласица – ФК Кюстендил

  • 11.07 – Беласица – ЦСКА III

  • 15.07 – Беласица – Банско

  • 18.07 – Беласица – Пирин (Разлог)

  • 24.07 – Беласица – Беласица (Струмица), Сев. Македония

Сподели:

Други новини